Bérletvásárlás

Iskolák és óvodák részére a SEFAG Zrt. létesítményeibe bérletvásárlási lehetőséget biztosítunk, ezzel az óvodai csoportok és iskolai osztályok egyszerűbben, kényelmesebben és természetesen olcsóbban látogathatják a SEFAG Zrt. létesítményeit. A bérlet bemutatóra szóló, megváltható egy osztály, évfolyam vagy akár az egész iskola részére.

A bérlet minimális összege 48 ezer forint, azonban bármely ennél magasabb, ezer forintra kerekített összegért megvásárolható.

A bérlet bemutatásával tetszés szerinti összetételben a Zselici Csillagparkba, az Erdők Háza Látogatóközpontba és a Mesztegnyői Erdei Vasútra váltható belépő, az érvényességi időn belül bármikor. Az Erdők Házába és a Mesztegnyői Erdei Vasútra váltott jegyek áraiból 15%-os kedvezményt biztosítunk, a Zselici Csillagpark esetében pedig osztályonként, az árjegyzék szerinti áron beváltott jegyekhez egy nappali túrát adunk ajándékba. A váltott jegyek – kedvezményes – ellenértékével a bérlet fennmaradó keretösszege csökken.

Bérletes árak az egyes létesítményekben:

Normál árú jegyár Bérlettel igénybe vehető jegyár
Mesztegnyői Erdei Vasút felnőtt retúrjegy 1 000 Ft/fő 850 Ft/fő
Mesztegnyői Erdei vasút gyerek (4-18 éves kor között) retúrjegy 500 Ft/fő 425 Ft/fő
Különvonat 30 főig 25 000 Ft 21 250 Ft
Különvonat 60 főig 30 000 Ft 25 500 Ft
Erdők Háza Látogatóközpont felnőtt jegy 700 Ft/fő 595 Ft/fő
Erdők Háza Látogatóközpont kedvezményes csoportos jegy óvodás, iskolás csoportok részére 350 Ft/fő 300 Ft/fő

Ha bérletet szeretne vásárolni vagy csupán érdeklődik, írjon nekünk itt vagy keressen megadott elérhetőségeinken.

Sefag Zrt.

Adatvédelmi tájékoztató

© 2019 Sefag Zrt., Minden jog fenntartva!