Pedagógus Klub

Csatlakozzon a SEFAG Zrt. Pedagógus Klubjához, amelynek keretében pedagógus igazolvánnyal rendelkezők részére kedvezményes belépőket, exkluzív információkat és különleges szakmai programokat biztosítunk a tagjainknak. A Pedagógus Klub tagsága ingyenes!

MILYEN ELŐNYÖKKEL JÁR A KLUBTAGSÁG?

• Diákcsoportok kísérőjeként klubtagjaink számára ingyenes a belépés a SEFAG Zrt. létesítményeibe: a Zselici Csillagparkba, az Erdők Háza Látogatóközpontba, A Sziágyi Erdészeti Erdei Iskolába és a Mesztegnyői Erdei Vasútra.
  • Egyéni látogatóként, érvényes pedagógus igazolvánnyal 50% kedvezményt biztosítunk a teljes áru felnőtt jegyárból.
  • Évente kétszer a SEFAG Zrt. valamely turisztikai egységében tartott tudományos előadás vagy workshop keretében lehetőséget adunk tagjainknak, hogy megismerkedhessenek a SEFAG Zrt. turisztikai újdonságaival.
  • Havi hírlevelünkben a SEFAG Zrt. legújabb eseményeiről tájékoztatjuk a klub tagjait.

Ha csatlakozni szeretne a Pedagógus Klubhoz, kérjük, írja meg nevét, tanított szakjait és az iskola nevét, ahol tanít valamint pedagógus igazolványának számát a turizmus@sefag.hu email címre.

Ha érdeklődik programjaink iránt, írjon nekünk üzenetet vagy keressen bennünket megadott elérhetőségeinken

Elolvastam és megismertem az

és a

melyekkel tájékoztatást kaptam a személyes adataim kezeléséről és az adatkezeléshez kapcsolódó jogaim gyakorlásáról.

Sefag Zrt.

Adatvédelmi tájékoztató

© 2019 Sefag Zrt., Minden jog fenntartva!